وندا

سایت ساز پرین پکیج های وب سایت

سیستم مدیریت محتوا پرین

هر وب سایتی در سیستم مدیریت محتوا پرین با ماژول های پیش فرضی ارایه میشود که مربوط به یک کار مخصوص است.

بعضی از وب سایت ها نیاز به ماژول های ویژه‌ای دارند که در زیر میتوانید بسته های اصلی از پیش آماده شده را مطالعه بفرمایید.

اطلاع رسانی

این محصول مناسب برای انواع شرکت‌های کوچک تا متوسط، انجمن‌های مذهبی، خدماتی، آژانس‌های مسافرتی، هتل‌ها، انتشارات، راه اندازی وب سایت‌های شخصی و اطلاع رسانی است. معرفی خدمات به مخاطبین از جمله مهمترین موارد این بسته میباشد.

فروشگاهی

این بسته با دارا بودن مسایل مرتبط با فروش آنلاین، مناسب برای راه اندازی فروشگاه‌های اینترنتی میباشد. معرفی کالا و فروش آن به مشتریان و مخاطبین از جمله امکانات اصلی این پکیج است.

پرتال آموزشی و دانشگاهی

در جهت راه اندازی وب سایت و پورتال برای مراکز آموزشی شامل مدارس، آموزشگاه‌ها، مراکز علمی و پژوهشی و بخصوص مراکز آموزش عالی اعم از دانشگاه‌ها و دانشکده‌ها این بسته آماده گردیده که با امکانات آن میتوان بازخورد فعالیت را بسیار افزایش داد.

مراکز درمانی و پزشکان

تمامی نکاتی که پزشکان و مراکز درمانی با آنها در ارتباط هستند در این بسته گنجانده شده است و با قابلیت‌های موجود آن میتوانید در فعالیت خود تغییر ویژه‌ای ایجاد نمایید.

وب سایت تحریریه و خبری

مجموعه‌های خبرگذاری که به نحوی نیاز به پوشش خبر فراوان در وب سایت دارند میتوانند از این پلن که مخصوص به این فعالیت طراحی شده استفاده نمایند. با این بسته میتوان تمامی وب سایت‌های خبری و نشریه‌ها را پیاده سازی کرد.

پرتال سازمانی

سازمان‌های متوسط و بزرگ، وشرکت‌های بزرگ برای تشکیل یک پورتال اینترنتی کامل که میخواهند تمام امکانات لازم در یک سازمان و یا یک شرکت بزرگ را از طریق درگاه ویژه آن انجام دهند میتوانند از این گزینه استفاده نمایند.