وندا

مالتی مدیا

مالتی مدیا

همیشه cd های مالتی مدیا جذابیت خود را داشتند. زمانی که با گذاشتن cd به صورت خودکار صفحه‌ای با انیمیشن و جلوه‌های ویژه باز میشد و تمامی قابلیت‌های انتشار دهنده‌ی آن مالتی مدیا را به شما معرفی میکرد.

بعد از گسترش وب سایت های اینترنتی اندکی فضا برای استفاده از این cd ها کمتر شد ولی وب سایت هیچوقت رقیب این تکنولوژی جذاب نبود، بلکه به عنوان یک مکمل نسبت به هم عمل میکنند. نحوه و هدف ارایه و معرفی در مالتی مدیا با وب سایت متفاوت است. در ادامه بیشتر در رابطه با این تکنولوژی و قابلیت‌های جدیدی که با آن میتوان به presentation پرداخت صحبت میکنیم.

cd های مالتی مدیا چطور به ما خدمت میکنند

این تکنولوژی یکی از ابزارهای بسیار کارآمد و قدرتمند در presentation و معرفی محصولات به مراجعه کنندگان و مشتریان است. از مدت ها پیش برای جلوگیری از هزینه‌های سنگین در چاپ کاتالوگ، بروشور و محدودیت‌های زیادی که در کارهای چاپی است، دنیای فناوری به سمت استفاده از سی دی های مالتی مدیا رفت. چراکه هم هزینه پایین‌تری دارد و هم از جذابیت بسیار زیادی برای کاربران برخوردار است.

در سی دی های مالتی مدیا هیچگونه محدودیتی از نظر استفاده از جلوه‌های ویژه سنگین، فایل‌های صوتی، فیلم با کیفیت بسیار بالا و ... وجود ندارد چراکه ما به صورت مستفیم به یک کاتالوگ جذاب دیجیتالی متصل میشویم.

سرگرم کردن و فرهنگ سازی یک شغل در ذهن و قلب مراجعه کننده

نکته بسیار مهم این است که باید در حیطه تبلیغات به دل مراجعه کننده یا مشتری نفوذ کرد و در زندگی عادیشان نیز نقش هر چند بسیار کوچکی داشت. برای مثال در یک سی دی مولتی مدیا تبلیغاتی میتوان تصاویری برای پس زمینه سیستم عامل و موبایل (wallpaper) با نام کسب و کار خودتان آماده کرد که کسی که از این سی دی استفاده میکند به واسطه چندین تصویر زیبا، شما را در پس زمینه‌اش داشته باشد.

و یا با طراحی بازی‌های بسیار کوچک فکری که با کسب و کار شما نیز مرتبط است، مشتری علاقه مند به بیشتر وقت گذاشتن با شما شود. با این نکته‌های ظریف و بسیاری نکته‌های روانشناختی دیگر میتوان به کسب و کار خود را به زندگی مراجعه کنندگان و مشتری‌ها آورد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه با شرکت وندا تماس حاصل فرمایید.

کاربردها

هزینه بسیار پایین تکثیر این سی دی ها باعث شده که خیلی راحت بتوان به عنوان یک کاتالوگ از آنها استفاده بهینه کرد.

 • مجازی سازی خطوط تولید و کارخانجات به صورت سه بعدی یکی از نکاتیست که بسیار در چشم مخاطب تاثیرگذار است، چراکه قدرت را میتوان در آن نشان داد. این مساله اثبات شده که کاربران ارتباط بسیار نزدیکی به محیط‌های مجازی سه بعدی برقرار میکنند و بسیار استفاده از این نوع فضاها لذت بخش است.
  همینطور این مجازی سازی ها را همینطور میتوان از قالب های دیگر به نحوه‌هایی دیگر در وب سایت نیز استفاده کرد و با یک تیر دو نشان زد.
 • در بسیاری از نمایشگاه‌ها و همایش‌ها یک سی دی مالتی مدیا به تمامی حضار داده میشود که حاوی اطلاعات کامل به همراه جزییات دقیق در رابطه با محصول و یا خدمت مربوطه است. تاثیر بسیار زیاد این سی دی ها در اینجاست که اکثر افرادی که در منزل رایانه شخصی دارند از این سی دی استفاده میکنند.
 • مشاغل خدماتی و فروشگاه‌ها میتوانند بعد از فروششان به مشتری خود یک حلقه از سی دی مالتی مدیا خود را در قاب مخصوص فروشگاه به مشتری بدهند که در آن تمامی محصولاتشان بسیار زیبا و منظم با تصاویر، توضیحات و فیلم های مربوطه خود نمایی میکنند. بعد از مشاهده یک سی دی مالتی مدیا کامل، جذاب و زیبا احتمال خرید مجدد از روی این سی دی بسیار بالا میباشد.
 • پزشک‌ها به دلیل حجم بالای مراجعه کنندگان میتوانند بخش ویژه‌ای از کاتالوگ‌های خود را به صورت مالتی مدیا ارایه دهند که در آن انواع روش‌های معالجه، مقالات پزشکی عامه، فیلم‌های سلامت و تبلیغ‌های مربوط به شخص پزشک و کلینیک باشد.

شبیه سازی‌های سه بعدی و مجازی

برای کسب و کارهای بزرگتر میتوان یک فضای سه بعدی بسیار کامل و تمام امکانات اعم از راه رفتن و پریدن درست کرد. تصور کنید که یک شرکت به صورت کامل به صورت سه بعدی باشد و کاربر توسط این شبیه سازی در منزل خود از تک تک بخش‌های شرکت های اطلاعات کسب میکند و در محیط شرکت میتواند حرت کند. از در ها وارد شود و به اتاق‌های دیگر برود.

شبیه سازی سه بعدی امکانات بسیار زیادی به ما میدهد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با این زمینه با ما تماس بگیرید.

قابلیت های سی دی اتوران مالتی مدیا

 1. نمایش کامل محصولات تجاری
 2. مجازی سازی خطوط تولیدی و کارخانجات
 3. استفاده به عنوان آموزش آیتم های درسی و آموزش مجازی بدون نیاز به اینترنت
 4. ارایه بانک های اطلاعاتی حاوی صوت، تصویر و موتون
 5. سازگاری سیستم عامل های ویندوز (امکان اجرا در Mac OS X و Linux نیز میباشد)
 6. اجرای خودكار با قرار دادن سی دی (Autorun)
 7. بدون نیاز به نصب

مزایای استفاده از سی دی های مالتی مدیا

 1. هزینه بسیار پایین تکثیر
 2. جذابیت بسیار زیاد
 3. سرگرم کردن کاربران
 4. عدم محدودیت در حجم مطالب ارایه شده
 5. عدم محدودیت در نوع مطالب ارایه شده اعم از فیلم، عکس و متن
 6. قابلیت مجازی سازی بصورت سه بعدی
 7. هزینه مناسب ساخت
 8. تاثیر و بازدهی بسیار بالا