وندا

بازاریابی و بهینه سازی

 • بازاریابی و بهینه سازی

امروزه بازاریابی اینترنتی از نوع سنتی خود بیشتر تاثیرگذار است

بازاریابی و بهینه سازی وب سایت

بعد از طراحی وب سایت، شما وارد مرحله مهم بعدی میشوید. مرحله‌ای با عنوان جذب بازدیدکننده. اگر شما یک فروشگاه با کاملترین امکانات در یک پاساژ بسیار بزرگ که ۱۰۰۰ فروشگاه دیگر به جز شما دارد داشته باشید و حداقل ۲۰٪ از آنها شغل مشابه شما داشته باشند، شما چگونه خود را به مردمی که از پاساژ دیدن میکنند معرفی مینمایید ؟ این مرحله از وب سایت بسیار شبیه همین مثال است. شما وب سایتی با امکانات بسیار خوب دارید ولی هنوز هیچکس به شما سر نمیزند. اینجاست که بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) شروع میشود.

مشتری های بیشتر از همه جا

شما میتوانید روی کارت و بروشورهای خود آدرس وب سایت را چاپ کنید و دست مشتری‌های حضوری خود بدهید، ولی آیا آن مشتری‌ها کافی هستند؟ آیا همه‌ی آن مشتری ها وارد وب سایت شما میشوند ؟ جواب منفی است.

ما به دنبال بازارها، مراجعه کننده‌ها و خریدارهای جدید بدون در نظر گرفتن مرز جغرافیایی هستیم. ما خواستار جذب بازدیدکنندگان و مشتریان بالقوه بیشتری از جای جای ایران (و حتی جهان) میباشیم.

با بازاریابی شبکه ای همه کس را به سمت خودتان بکشید

ما به شما کمک میکنیم تا به سادگی در اینترنت پیدا شوید !

چطور مردم در اینترنت شما را پیدا میکنند ؟

مردم هر روز به دنبال چیزهایی که میخواهند در اینترنت میگردند، یا به صورت واضح‌تر بگوییم در گوگل. به غیر از گوگل سرویس‌های مشهور دیگری نظیر bing و yahoo نیز وجود دارد که گوگل قویترین آنهاست. به تمام این سیستم ها، "موتورهای جستجوگر" میگویند.

 • اگر کسی به دنبال خرید یک دوربین عکاسی باشد در گوگل مینویسد : "خرید دوربین عکاسی ارزان قیمت".
 • اگر به دنبال یک جراح بینی باشیم در گوگل مینویسیم : "جراح بینی در تهران".
 • و یا مثال های دیگر ...

گوگل بعد از دریافت عبارت جستجو شده، به دنبال صفحاتی میگردد که این عبارت در آنها وجود دارد و در نهایت به ترتیب سایت‌هایی را برای ما لیست میکند. ما به دنبال این ترتیب هستیم. شاید با جستجوی "خرید دوربین عکاسی" صدها و هزاران سایتی که در این کار هستند برای ما نشان داده شود ولی کسی که در حال جستجو میباشد به دنبال چند نتیجه اول میرود چراکه در نگاه یک کاربر، سایتی که در صفحه اول می‌آید مرجع چیزی است که به دنبالش میگردد. بحث رتبه بندی گوگل در اینجا آغاز میشود. ما در مورد اولین بودن در نتیجه‌های جستجو صحبت میکنیم و اینکه چطور اول باشیم به مسایل بسیار زیادی بستگی دارد.

کلمات کلیدی

در هر کسب و کاری کلمات کلیدی وجود دارد. مثلا کسی که وب سایت فروش لوازم کامپیوتر دارد چنین عباراتی به عنوان کلمات کلیدیش است : "فروش لپ تاپ، خرید کامپیوتر، تبلت های ارزان، رم، هارد و ...".

به صورت عامیانه بهینه سازی وب سایت به این معناست که با کار کردن بر روی این عبارات و تکنیک های تخصصی دیگر به این نتیجه برسیم.

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو کار پیچیده، زمان بر و ظریفی است. ولی زمانی که به نتیجه دلخواه برسید به وضوح از افزایش ملموس مشریان خود متوجه این امر خواهید شد. این افزایش بازدیدکننده گاهی به ده‌ها و حتی صدها برابر میرسد.

کلمات کلیدی: عباراتی که به شما منتهی میشوند

ما در این کار متخصص هستیم

بخشی از فعالیت های وندا برای افزایش بازدید

 1. استفاده از سیستم مدیریت محتوا پرین که کاملا با استانداردهای SEO نوشته شده است
 2. به دست آوردن بهترین کلمات کلیدی
 3. آنالیز رقبا در کلمات کلیدی و تعیین وضعیت شما در بین آنها
 4. استاندارد کردن کدهای وب سایت
 5. ارایه روش استاندارد در نگارش متن
 6. معرفی سایت به تمامی موتورهای جستجو
 7. ایجاد sitemap مناسب برای گوگل
 8. افزایش backlink
 9. بالا بردن pagerank
 10. بالا بردن رتبه منطقه‌ای alexa
 11. بهینه سازی برای شبکه‌های مجازی
 12. اتصال وب سایت و فعالیت در شبکه‌های مجازی
 13. ثبت و تمدید در تمامی directory ها
 14. ثبت در سیستم آنالیز برای گزارش‌گیری لحظه‌ای و کاملا دقیق بازدید کنندگان

در صورتی که سوالی دارید لطفا با ما تماس بگیرید.

تماس با وندا